شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

 

خدمات انبارداری

از آبان ماه سال 1395 مطابق با مواد 5 و 6 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز , وزارات صنعت , معدن و تجارت موظف است با همکاری سایر دستگاههای اجرایی ذیربط با استفاده از سامانه نرم افزاری به شناسه دار کردن کلیه انبارها و مراکز نگهداری کالا و ثبت مشخصات مالک کالا با هدف شناسایی کالاهای قاچاق اقدام کند. لذا در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمام مراکز نگهداری و ذخیره سازی کالا موظف به ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبارها شدند.

 

این سامانه دارای 3 ویژگی مهم و اساسی می باشد:

انعطاف پذیری

از آنجا که نرم‌افزار تحت وب است، شما می‌توانید به اطلاعات مربوط به کسب و کار خود از هر جایی دسترسی داشته باشید. این سامانه از طریق لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند یا تبلت قابل دسترس است.

صرفه جویی در زمان

استفاده از سامانه جامع انبارها سبب صرفه‌جویی در زمان لازم برای مدیریت فرایندهای انبارداری و انبارگردانی است. به گونه‌ای که بدون هیچ هزینه‌ای داده‌ها در قالب مناسب گزارش‌گیری می شوند.

نگهداری و کاربری آسان

نرم‌افزارهای یکپارچه کسب و کار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که همه کارمندان با سطوح دانش مختلف به سادگی بتوانند از آنها استفاده کنند و نیازی به نگهداری و صرف هزینه‌های کلان ندارند.

سامانه جامع مدیریت انبارها در حال حاضر از طریق کد پستی که کاربر در اطلاعات پروفایل خود ثبت می کند پایه گذاری گردیده است و در هر زمان و مکانی با وارد کردن این کد سرور اصلی می تواند به اطلاعات کلی صاحب انبار دسترسی داشته باشد و از میزان ورود و خروج کالا در انبار مطلع شود اما در آینده ای نه چندان دور موجودی تمام انبارها از طریق این سامانه ثبت و بررسی خواهد شد.

در صورت تمایل شما کاربر محترم می توانید با مراجعه به سامانه جامع مدیریت انبارها به نشانی www.nwms.ir مراجعه نمائید.

در همین راستا این شرکت با توجه به در اختیار داشتن ، انبار مسقف ، روباز و همچنین انبارهای مجهز به سردخانه، در درجه حرارت های مختلف، می تواند در صورت نیاز هر گونه خدمات جهت حفظ و نگهداری کالا را به شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

انبارهای فوق الذکر  در شهرهای: تهران، بندرعباس، خرمشهر، مشهد و دماوند واقع می باشند.