طرز استفاده از ظروف سفالی
تیر 30, 1398
معرفی ظروف برنجی
تیر 30, 1398
نمایش همه

ظروف شیشه ای

شیشه از عناصری است که می‌ تواند در دکوراسیون منزلتان حسابی جذاب و گیرا باشد، چراکه نور را از خود عبور می‌ دهد و باعث می‌ شود تا خانه‌ تان شفاف‌ تر و روشن‌ تر گشته و درنتیجه بزرگ‌ تر جلوه کند، پس اگر روشنایی منزلتان از نور طبیعی نیست، عنصر شیشه را به نحوی در دکوراسیون خود به کار ببرید.
چه ابعاد شیشه و چه دکوری مناسب است؟
مسلما برای فضاهای کوچک، دکورهای شیشه‌ ای متناسب با سبک دکوراسیون منزلتان تا حدودی می‌ تواند پاسخگو باشد.
اگر قرار باشد که از شیشه‌ های شفاف برای بازی نور در دکوراسیون استفاده کنیم، بهتر است کمی خلاقیت و استفاده از رنگ در این شیشه‌ های شفاف را داشته باشیم! و همچنین سبک و شکل هندسی حجم را فراموش نکنید و هم‌ خوانی آن ها را نیز مدنظر داشته باشید.
ظروف از جمله وسایل کاربردی هستند که می‌ توانند دکوری جذاب باشند! بیایید کمی هم در گذر زمان توجه کنیم؛ آن ها سال‌ هاست با جنس‌ های مختلفی مثل سفال، سرامیک، شیشه و…. در دکوراسیون ایرانی جایگاهشان را حفظ کرده‌ اند، اما برای جنس این ظروف دکوری بهتر است بعد از تکمیل دکوراسیون منزلتان دست‌ به‌ کار بشوید؛ برای مثال ظروف شیشه‌ ای مات با رنگ‌ های جذاب می‌ تواند همراه کننده یک دکور فانتزی و یا مدرن باشد، اما مناسب سبک کلاسیک نخواهد بود.
شیشه از عناصری است که لوکس پسندان به آن علاقه دارند؛ زیرا علاوه بر این که از لحاظ بصری، متناسب با هر سبک معماری است به تجملی بودن محیط نیز کمک می‌ کند؛ به همین دلیل می‌ توان گفت که معماران برای تشریفاتی بودن یک دکوراسیون لوکس از لوازم دکوری و یا ظروف شیشه‌ ای مانند کریستال و یا بلور کمک گرفته‌ اند. ناگفته نماند که اگر از اصول معماری پیروی کنید به‌ خوبی در دکور منزلتان، بازی با نور را خواهید داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *